izvannastavne aktivnosti › Povratak u školski vrt

S veseljem smo se vratiti u školski vrt koji nas je razveselio svojim plodovima!

izvannastavne aktivnosti › Edukacija nastavnika

Nastavnici uvijek uče!

knjižnica › Raspored dolazaka u školsku knjižnicu

Raspored dolazaka u knjižnicu po razredima

izvannastavne aktivnosti › PRVI DAN NASTAVE - RASPORED, 7. 9. 2020.

Raspored za prvi dan nastave, u ponedjeljak 7. rujna 2020.
Hvala što se držite rasporeda!
Veselimo se vašem dolasku u školu!

izvannastavne aktivnosti › Upute za učenike i roditelje za šk. god. 2020./2021. u vrijeme trajanja pandemije

Molimo da pažljivo pročitate upute kako bismo svi zajedno bili sigurniji i zdraviji!
Sretno i zdravo u novoj školskoj godini!

izvannastavne aktivnosti › Prijevoz redovitih učenika srednjih škola za šk. god. 2020./2021.

POTVRDA_75%_-_sufinanciranje_međumjesnoga_javnog_prijevoza_učenika_sš_(1).xlsx
POTVRDA_100%_-_sufinanciranje_međumjesnoga_javnog_prijevoza_učenika_sš.xlsx
Upute_o_načinu_provođenja_Odluke_o_kriterijima_i_načinu_financiranja_troškova_javnog_prijevoza_redovitih_učenika_srednjh_škola_za_šk._god._2020.-2021..pdf
Ljetopis br 14

knjižnica › Ljetopis Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar - broj 14, online izdanje

Ljetopis broj 14

knjižnica › Ljetopis Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar

Izdavačka djelatnost Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar zasniva se na izdavanju Ljetopisa.

izvannastavne aktivnosti › Aktualnosti iz lipnja

Naša zadruga sudjelovat će na Državnoj smotri učeničkih zadruga

izvannastavne aktivnosti › Dodjela nagrada Fonda Boža Tvrtković za šk. god. 2019./2020.

U multimedijalnoj dvorani bjelovarskog Gradskog muzeja 23. lipnja 2020. održana je 29. po redu dodjela nagrade ”Fond Boža Tvrtković”,

izvannastavne aktivnosti › CENTAR IZVRSNOSTI IZ HRVATSKOG JEZIKA

izvannastavne aktivnosti › Psihološka pomoć maturantima i roditeljima

Otvorena je telefonska linija Mreže za psihološku pomoć HPK-HPD namijenjena MATURANTIMA

izvannastavne aktivnosti › Smjernice za učenje

Smjernice za učenje namijenjene i učenicima srednjih škola nastoje odgovoriti na pitanja kako pronaći motivaciju za učenje te koje strategije učenja koristiti.

izvannastavne aktivnosti › O Komercijalnoj i trgovačkoj školi Bjelovar

Video o našoj školi za osmaše! Dobro nam došli!

izvannastavne aktivnosti › Odluka o početku i završetku nastavne godine 2020./2021.

Danas je MZO objavilo Odluku o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2020./2021.

izvannastavne aktivnosti › Za maturantice i maturante!

Pismo maturanticama i maturantima!

izvannastavne aktivnosti › Učiti kako učiti

Institut za društvena istraživanja izradio je i objavio video materjale za učenike osnovnih i srednjih škola s ciljem poticanja kompetencije učiti kako učiti.
Boris Jokić na zanimljiv način objašnjava kako i zašto učiti.
Sretno!

knjižnica › Dan hrvatske knjige - 22. travnja

Dan hrvatske knjige obilježavamo 22. travnja, u sjećanje na Marka Marulića koji je toga dana 1501. godine dovršio svoj ep Judita

izvannastavne aktivnosti › Vijeće učenika u virtualnom svijetu

Mišljenje i prijedlozi učenika jako su nam važni. Dodali smo sve predsjednike razrednih odjela u naš kanal Vijeće učenika na Teamsima pa vas i ovim putem pozivamo na suradnju!

izvannastavne aktivnosti › Upute i savjeti učenicima za sudjelovanje u online nastavi, odnosno u virtualnim učionicama

Upute i savjeti učenicima za sudjelovanje u online nastavi, odnosno u virtualnim učionicama.
Obaveze i očekivanja u odnosu na osobnu organizaciju, mjesto i vrijeme rada, komunikaciju, sudjelovanje, evidentiranje sudjelovanja, ocjenjivanje odnosno vrednovanje te zdravlje i računalo

RUJAN

Roditeljski sastanci održat će se u maloj sportskoj dvorani Srednjoškolskog centra prema rasporedu:
21. 9. - u 16.00 sati, 1.c razred
22. 9. - u 17.00 sati, 1. a razred