izvannastavne aktivnosti › Volontirali smo u bolnici

Učenici 2.b s razrednicom posjetili Dječji dječji odjel bjelovarske bolnice i to u društvu vrijednih članica bjelovarskog Društva Naša djeca

izvannastavne aktivnosti › Medijska pismenost

Govorili smo o medijskoj pismenosti

izvannastavne aktivnosti › Dan maturanata 2019.

Danas 22. svibnja maturanti slave zadnji dan nastave tradicionalnim okupljanjem. Povorka je krenula sa Poljane dr. F. Tuđmana gdje se nalaze četiri srednje škole, nakon šetnje po cijelom gradu svi će se okupiti na Trgu Hrvatskog sokola gdje će se program odvijati sve to 22 sata u organizaciji Grada Bjelovara i Bjelovarsko-bilogorske županije.

izvannastavne aktivnosti › Školski volonteri - završna konferencija projekta

Završna konferencija projekta "Školski volonteri – osnaživanje i mentorstvo škola za koordiniranje volonterskih programaˮ

izvannastavne aktivnosti › GRADSKA ORGANIZACIJA CRVENOG KRIŽA BJELOVAR – SUSRET MLADIH 2019.

Sudjelovali smo na Susretu mladih u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Bjelovar

Svibanj
Dopunski rad iz Poznavanja robe 3.c i 4.a