Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar › akti_skole › festival-mladih-u-barceloni

Festival mladih u Barceloni

Objavljeno 06.11.2019 |  Naše učenice Lea Hosni i Marijeta Gnječ te profesorica Sanela Baršić sretno stigle u Barcelonu!
Naše učenice Lea Hosni i Marijeta Gnječ u pratnji profesorice Sanele Baršić danas su sretno stigle u Barcelonu (Katalonija, Španjolska). Sutra, 7. 11. 2019. sudjeluju na Europskom festivalu mladih. Taj Europski susretu mladih zamišljen je kao facilitirana i interaktivna razmjena iskustava rada na projektu Pokreni promjenu (Play it for change) u kojemu smo sudjelovali prošle godine i u kojemu je nastala pjesma i spot Ljubav putuje gradom koji će biti prikazan i u Barceloni. Projekt je vodila pedagoginja Ornela Malogorski uz pomoć profesorice Ivane Orešković i Sanele Baršić. U lipnju su udruga BUDEM, Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar i CESI organizirali nacionalni Festival mladih u Bjelovaru, a sada imamo priliku boraviti na jednom EU festivalu...
Zajedno s učenicama i učenicima te profesoricama iz bjelovarske Gimnazije i Srednje škole "Ivan Švear" iz Ivanić Grada naše učenice i profesorica predstavljaju Hrvatsku i Bjelovaru u društvu sudionica i sudionika projekta iz Španjolske, Grčke, Poljske, Slovenije, Hrvatske i sa Cipra.
Europski festival mladih organizira SURT, organizacija voditeljica projekta iz Španjolske, u suradnji sa partnerskim organizacijama: KMOP (Grčka), Mediterranean Institute of Gender Studies - MIGS (Cipar), Feminoteka (Poljska), Mirovni inštitut (Slovenija) i CESI (Hrvatska).

OM
Opći akti škole
♦ Obavijest o rezultatima natječaja (listopad 2019.)
♦ Festival mladih u Barceloni
♦ Obavijest o sadržaju, načinu i vremenu vrednovanja i testiranja
♦ Natječaj za radno mjesto
♦ Školski kurikulum za šk. god. 2019./2020.
♦ Godišnji plan i program rada za šk. god. 2019./2020.
♦ Obavijest o e-računima
♦ Opći akti Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar
♦ Obavijest o rezultatima natječaja (nastavnik Matematike)
♦ Natječaj - nastavnik Matematike
♦ Obavijest o rezultatima natječaja (nastavnik gospodarske grupe predmeta) ožujak 2019.
♦ Plan nabave za 2019. godinu
♦ Natječaj - nastavnik gospodarske grupe predmeta
♦ Obavijest o nepostojanju sukoba interesa
♦ Izdavanje duplikata svjedodžbe
♦ Rebalans 2018., Plan Prihoda i rashoda, Plan nabave, Projekcije 2020. i 2021. , obrazloženje plana
♦ Godišnje izvješće za 2018. godinu
♦ Zakoni i pravilnici
♦ Poziv za dostavu ponuda za maturalno putovanje u Bugarsku u lipnju/srpnju 2019.
♦ Poziv za sastanak o odabiru ponuda
♦ Natječaj za radno mjesto nastavnika gospodarske grupe predmeta
♦ Natječaj za stručno osposobljavanje - Nastavnik/ca hrvatskog jezika
♦ Pravo na pristup informacijama i zaštita osobnih podataka
♦ Plan nabave za 2018. godinu
♦ Izvještaj za 2017. i tablica Prihodi i rashodi
♦ Godišnje izvješće za Komercijalnu i trgovačku školu Bjelovar
♦ Plan Prihoda i rashoda, Plan nabave i Projekcije 2019.-2020.
♦ Rebalans Plana prihoda i rashoda za 2017. i rebalans Plana nabave za 2017. i Odluke
♦ Obavijest o rezultatima natječaja za nastavnika Hrvatskog jezika
♦ Natječaj za nastavnika Hrvatskog jezika