NOVOSTI

knjižnica › 510. obljetnica rođenja Marina Držića, Petra Zoranića i Nikole Šubića Zrinskog

Pogledajte vremensku lentu: https://www.timetoast.com/timelines/1876907

završni razredi › Teme za završne radove za 3.d razred 2018./2019.

Učenici završnih razreda mogu izraditi završni rad iz stručnih predmeta: Nabavno poslovanje, Poslovanje prodavaonice, Poznavanje robe, Prodajna komunikacija, Kreativnost u poslovanju, Prodajno poslovanje, Osnove marketinga, Prezentacijske vještine, Poslovna dokumentacija, Odnosi s kupcima, Upravljanje prodavaonicom i Ponašanje potrošača.

završni razredi › Teme za završne radove za 4.a razred 2018./2019.

Učenici završnih razreda mogu izraditi završni rad iz stručnih predmeta: Trgovinsko poslovanje, Poduzetništvo, Marketing, Transport, špedicija i osiguranje i Tehnika vanjskotrgovinskog poslovanja.

završni razredi › Teme za završne radove za 4.b razred 2018./2019.

završni razredi › Teme za završne radove za 3.c razred 2018./2019.

Učenici završnih razreda mogu izraditi završni rad iz stručnih predmeta: Nabavno poslovanje, Poslovanje prodavaonice, Poznavanje robe, Prodajna komunikacija, Ekologija i održivi razvoj, Prodajno poslovanje, Osnove marketinga, Prezentacijske vještine, Poslovna dokumentacija, Odnosi s kupcima, Upravljanje prodavaonicom i Ponašanje potrošača.

19. listopada - Rok za objavu tema za završne radove
26. listopada - stručna ekskurzija u Zagreb