završni razredi › Teme za završne radove za 4.b razred 2017./2018.

Učenici završnih razreda mogu izraditi završni rad iz stručnih predmeta: Trgovinsko poslovanje, Poduzetništvo, Marketing, Transport, špedicija i osiguranje i Tehnika vanjskotrgovinskog poslovanja.

završni razredi › Teme za završne radove za 4.a razred 2017./2018.

završni razredi › Teme za završne radove za 3.d razred 2017./2018.

Učenici završnih razreda mogu izraditi završni rad iz stručnih predmeta: Nabavno poslovanje, Poslovanje prodavaonice, Poznavanje robe, Prodajna komunikacija, Kreativnost u poslovanju, Prodajno poslovanje, Osnove marketinga, Prezentacijske vještine, Poslovna dokumentacija, Odnosi s kupcima i Ponašanje potrošača.

završni razredi › Teme za završne radove za 3.c razred 2017./2018.

Učenici završnih razreda mogu izraditi završni rad iz stručnih predmeta: Nabavno poslovanje, Poslovanje prodavaonice, Poznavanje robe, Prodajna komunikacija, Kreativnost u poslovanju, Ekologija i održivi razvoj, Prodajno poslovanje, Osnove marketinga, Prezentacijske vještine, Poslovna dokumentacija, Odnosi s kupcima i Ponašanje potrošača.

Siječanj/Veljača
18. siječnja - Prezentacija RIT Croatia