Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar › eu_projekti › aplikacija-za-izradu-poslovnog-plana

Aplikacija za izradu poslovnog plana

Objavljeno 19.05.2016 |  Poslovni plan - program s uputama (.zip)
Instalacija aplikacije

Posebne instalacije nema. Datoteku/radnu knjigu korisniku se može poslati na bilo koji uobičajeni način za prijenos datoteka. Radnu knjigu nakon preuzimanja na računalo potrebno je otvoriti i omogućiti uređivanje.

Na računalu mora biti instaliran MS Office paket. Najstarija podržana verzija je MS Office 2007. uz koji je potrebno instalirati i alat za kreiranje pdf dokumenta (2007 Microsoft Office Add-in: Microsoft Save as PDF or XPS 1.0). Sve regionalne/jezične postavke računala potrebno je postaviti na hrvatski jezik.
Nastava
♦ Video materijali o društvenom poduzetništvu
♦ Aplikacija za izradu poslovnog plana
♦ Priručnik za nastavnike
♦ Održana završna konferencija projekta “Socijalno poduzetništvo - nove kompetencije komercijalista”
♦ Pilot edukacija za učenike u projektu “Socijalno poduzetništvo – nove kompetencije komercijalista”
♦ Partnersko vijeće održano u Srednjoj školi Koprivnica
♦ Trening za nastavnike u okviru projekta “Socijalno poduzetništvo – nove kompetencije komercijalista“
♦ STUDIJSKI POSJET KRIŽEVAČKOJ ČOKOLATERIJI HEDONA D.O.O.
♦ Studijski posjet Socijalnoj zadruzi PRUŽIMO RUKE u Bjelovaru
♦ Studijski posjet Socijalnoj zadruzi HUMANA NOVA u Čakovcu
♦ Okrugli stol „Novi pristup kurikulumu predmeta Poduzetništvo u strukovnim školama“
♦ Studijsko putovanje na Siciliju