Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar › eu_projekti › odrzhan-2.-sastanak-partnerskog-vijea-i-projektnog-tima

Održan 2. sastanak Partnerskog vijeća i projektnog tima

Objavljeno 11.09.2015 |  U srijedu 9. rujna 2015. održan je sastanak o provedbi projekta "Socijalno poduzetništvo - nove kompetencije komercijalista"
Na 2. sastanku Partnerskog vijeća i projektnog tima održanom u Komercijalnoj i trgovačkoj školi Bjelovar 9. rujna 2015. govorilo se o tijeku realizacije projekta i izvršenju proračuna. U ovoj točki izvješća su podnijele voditeljica i suradnice pojedinih elemenata projekta: Nataša Vibiral, univ. spec. oec., Ornela Malogorski, prof. mentor, Tatjana Kreštan, prof. i Sanja Papić, dipl. oec. Sudionici su obaviješteni o pripremi i načinu provođenja istraživanja o poželjnim kompetencijama komercijalista u kojemu će sudjelovati svi partneri, kao i o organizaciji okruglog stola o rezultatima istraživanja, koji će biti održan u Bjelovaru u listopadu. Imenovana je radna skupina i voditelj radne skupine za izradu kurikuluma te se razgovaralo o odgovornostima, zadacima i rokovima. U tijeku su pripreme za studijsko putovanje u Italiju i sudionici su obaviješteni o planu puta i detaljima vezanima uz to. Sastanak je završio zaključcima i preporukama, a voditeljica projekta na sve je upite i nejasnoće pružila potrebne odgovore i upute.
Nastava
♦ Video materijali o društvenom poduzetništvu
♦ Aplikacija za izradu poslovnog plana
♦ Priručnik za nastavnike
♦ Održana završna konferencija projekta “Socijalno poduzetništvo - nove kompetencije komercijalista”
♦ Pilot edukacija za učenike u projektu “Socijalno poduzetništvo – nove kompetencije komercijalista”
♦ Partnersko vijeće održano u Srednjoj školi Koprivnica
♦ Trening za nastavnike u okviru projekta “Socijalno poduzetništvo – nove kompetencije komercijalista“
♦ STUDIJSKI POSJET KRIŽEVAČKOJ ČOKOLATERIJI HEDONA D.O.O.
♦ Studijski posjet Socijalnoj zadruzi PRUŽIMO RUKE u Bjelovaru
♦ Studijski posjet Socijalnoj zadruzi HUMANA NOVA u Čakovcu
♦ Okrugli stol „Novi pristup kurikulumu predmeta Poduzetništvo u strukovnim školama“
♦ Studijsko putovanje na Siciliju