Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar › nastava › ktsh-na-16.-meunarodnom-sajmu-vjezhbenichkih-tvrtki-u-zagrebu

KTŠ na 16. Međunarodnom sajmu vježbeničkih tvrtki u Zagrebu

Objavljeno 10.03.2018 |  Predstavile su nas četiri vježbeničke tvrtke.
Privatna gimnazija i ekonomska škola Katarina Zrinski iz Zagreba organizirala je 16. Međunarodni sajam vježbeničkih tvrtki 07.03.2018. godine.
Na sajmu je sudjelovalo 46 vježbeničkih tvrtki iz 27 škola, 23 grada, 14 županija i 4 države (Italije, Mađarske, Bosne i Hercegovine i Hrvatske). Sajam je svečano otvorio pomoćnik ministrice znanosti i obrazovanja gospodin Vlado Prskalo koji je prigodnim riječima motivirao mentore i učenike za što kvalitetniji i uspješniji rad.
Našu školu na sajmu su predstavljale 4 tvrtke četvrtih razreda usmjerenja komercijalisti sa mentorima i učenicima suradnicima iz trećih razreda. Predstavljale su nas vježbeničke tvrtke Zootopia d.o.o., Cukoni d.o.o., Klik-Link d.o.o. i Vjeverica d.o.o. Sve tvrtke potrudile su se što bolje prezentiraju svoju poslovnu ideju, a učenici su tijekom održavanja sajma provodili kupoprodajne transakcije i komunikacijsko-prezentacijskim vještinama pokušali biti što uspješniji.
Zadovoljni smo svojim nastupom i iskustvom koje smo stekli. Vratili smo se sa mnoštvom ideja za neke nove sajmove.

Članak pripremila:
Sanja Papić