Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar › nastava › posjet-4.-meuzhupanijskom-sajmu-vjezhbenichkih-tvrtki-u-ss-tin-ujevi-u-kuti

Posjet 4. Međužupanijskom sajmu vježbeničkih tvrtki u SS „Tin Ujević“  u Kutini

Objavljeno 03.04.2018 |  U srijedu, 28. ožujka 2018. godine ponovo su se u Srednjoj školi Tin Ujević u Kutini susrele vježbeničke tvrtke.
To je bio već 4. Međužupanijski sajam vježbeničkih tvrtki u toj školi, a i naša je škola imala svoje predstavnike.
Vježbeničke tvrtke „Zootopija“ i „Cukoni“ u pratnji profesorice Etelke Testijan Nemet i ravnateljice Nataše Vibiral i ovaj su puta dostojno predstavljali našu školu i naš grad. Uz poslovne partnere iz Kutine, Novske, Gline, Daruvara i Zagreba sklapali su nove poslovne dogovore, ali i stjecali nova iskustva. Poslovanje je trajalo puna dva sata, a dogovarali smo i nove poslovne suradnje.
Kao i svaki puta, kući smo se vraćali puni lijepih dojmova, a i novih prijateljstava. Do sljedećih sajmova….

Etelka Testijan Nemet
Nastava