Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar › nastava › upute-za-vrednovanje-i-ocjenjivanje-tijekom-nastave-na-daljinu

Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu

Objavljeno 03.04.2020 |  Ministarstvo znanosti i obrazovanja 3. travnja 2020. objavilo je UPUTE O VREDNOVANJU I OCJENJIVANJU TIJEKOM NASTAVE NA DALJINU

Podsjetnik učenicima!

Podsjećamo učenike da je važno da budu aktivni, da svakodnevno sudjeluju u radu svojih virtualnih učionica, da izvršavaju zadatke jer će se sve što rade i svaka aktivnost vrednovati.
Idući tjedan bit će tjedan ponavljanja i planiranja pa je to prilika da analizirate što ste sve do sada naučili, što vam još nije jasno, javite se i tražite dodatne informacija.
Poslije Uskrsa počinje vrednovanje i ocjenjivanje, a više u tome čut ćete u danima koji su pred nama.
Za sve poteškoće vezane za opremu molimo vas da se što prije javite razrednicima kako bismo i taj dio riješili.
Podsjećamo da bi sve zadatke trebali izvršavati putem računala/laptopa/tableta, a ne preko mobitela.
Također, svi učenici/roditelji koji su tražili računalo od škole su i dobili. Na raspolaganju smo i dalje. Škola radi od 8.00 do 12.00 te se za sve upite možete javiti na 043 242 276 ili 043 241 920.
Pedagoginja je dostupna na e-mail .(JavaScript must be enabled to view this email address) ili putem Teamsa. Knjižničarku Tatjanu Kreštan možete dobiti na e-mail .(JavaScript must be enabled to view this email address) ili putem Teamsa.
Kontakte razrednika svi imate.
Pohvaljujemo sve vrijedne učenike i nastavnike koji nastoje biti na raspolaganju svima i poučavati u ovim specifičnim vremenima.
Hvala roditeljima na podršci.
Pohvala svima vama koji se trudite i međusobno pomažete u ovim okolnostima, brinete o svom zdravlju i zdravlju svojih bližnjih.
Budite vrijedni i odgovorni i ostanite doma.
Sretno svima!

Vaša pedagoginja,
Ornela Malogorski

#svećebitiuredu #ostanidoma #budiodgovoran