Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar › zavrsni_razredi › shto-je-samovrjednovanje

Što je samovrjednovanje?

Objavljeno 10.03.2014 |  Uloga procesa samovrjednovanja u školskim ustanovama.
Osiguranje i unaprjeđenje kvalitete dobilo je na važnosti za ustanove koje pružaju strukovno obrazovanje i osposobljavanje diljem Europe, od svibnja 2004. godine, kada je Europska komisija ratificirala Zajednički okvir za osiguranje kvalitete u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju.

Samovrjednovanje, jedan od instrumenta razvoja i osiguranja kvalitete ustanova za strukovno obrazovanje, zapravo je unutrašnji pogled na razvojne procese u Školi i daje poticaj za proces preobrazbe koji omogućuje svjesnije promišljanje o problemima i akcijama školske zajednice, a ostvaruje se kroz preuzimanje odgovornosti za unaprjeđenje vlastite djelatnosti kako bi se osiguralo što bolje obrazovanje koje se daje korisnicima – učenicima.

Pristup procesu samovrjednovanja usmjeren je na stvaranje i razvoj nove dimenzije kvalitete, a njegovo provođenje potiče stvaranje partnerstava i razmjenu iskustava između njih samih, lokalne zajednice i tržišta rada.
Završni razredi
10. |
10. |

18. rujna - roditeljski sastanak 1. a i 1. b u 18.15 sati
19. rujna - roditeljski sastanak 1. c i 1. d u 18.15 sati
23. rujna - polaganje zaštite na radu prvi razredi
24. rujna - Vijeće roditelja 17,00 sati
24. rujna - Školski odbor 18,00 sati
29. rujna - Mimohod pobjednika - polazak u 9,10 s Trga Eugena Kvaternika
Kalendar rada u 2019./2020.
skolski_kalendar_2019_2020_Bjelovarsko-_bilogorska_zupanija.pdf