Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar › zavrsni_razredi › upute-za-izradu-zavrshnog-rada

Upute za izradu završnog rada

Objavljeno 03.09.2018 |  Upute u pdf formatu možete skinuti ovdje.

Što je ZAVRŠNI RAD?
Završni rad je učenikova samostalna stručna obrada izabrane teme. Izradbom i obranom završnog rada učenik :
• pokazuje stupanj usvojenosti teorijskog i praktičnog znanja i sposobnost služenja stručnom literaturom i elektroničkim izvorima podataka.
• dokazuje stupanj stečenih kompetencija i ishoda obrazovanja u obrazovnom profilu
• pokazuje se kompetentnost samostalnog istraživanja i stručne obrade izabrane teme na sustavan, smislen i gramatički i pravopisno ispravan način.
Obranom završnog rada u obliku prezentacije pokazuje se učenikova sposobnost samostalnog izlaganja, objašnjavanja i prezentiranja rezultata istraživanja u pisanom radu.

...

više o tome pogledajte u samim uputama.
Završni razredi
10. |
10. |

Natječaj za upis i sve o upisima u kategorijiUpisi